U četvrtak sam stigao u Pariz, na dvomjesečni 'gastarbeit' u SNCF-u, francuskim državnim željeznicama. O poslu, na žalost, ne smijem pričati (NDA i to), premda bi bilo vrlo zanimljivo :-)
Smješten sam u stančiću kod Trocadera. Par slika i prvi dojmovi ovdje.
Bonzi in Paris
I am in Paris for a two-month consulting assignment with SNCF. A beginnings of a photo album (comments in Croatian) here.
No comments:
Post a Comment